top of page
7bffc2154758371_edited.jpg

NAŠE STUDIO

OBJEVTE NAŠI FYLOZOFII
chstudio.png
NAŠE JEDNODUCHÁ FILOZOFIE DESIGNU SE TOČÍ KOLEM VÝZNAMU INTERIÉRŮ. INTERIÉRY JSOU DŮLEŽITÉ, PROTOŽE MAJÍ MOC OVLIVŇOVAT NAŠE EMOCE, CHOVÁNÍ A ZPŮSOB ŽIVOTA, ČASTO BEZ NAŠEHO VĚDOMÍ.

V neustále se měnícím světě se naše zvyky neustále vyvíjejí. V dnešní době trávíme zhruba 90 % času v interiéru, ať už v bezpečné náruči našich domovů, kde se rodina rozrůstá a sbližuje, v rušných restauracích, kde začínají velké milostné příběhy, ve vzdělávacích institucích, kde se rozvíjí mladá mysl, nebo v kancelářích, kde se snažíme dosáhnout svých cílů.

 

Tato prostředí, kromě mnoha dalších, slouží jako pozadí pro nejpamátnější životní zážitky, z nichž každý má na nás obrovský vliv, často bez našeho vědomí. Právě z tohoto důvodu navrhujeme interiéry se smyslem - interiéry, které náležitě respektují nezapomenutelné životní okamžiky.

Důkladně si uvědomujeme dva zásadní aspekty: interiéry a luxus. Naše dovednosti a důkladné školení nás vybavily znalostmi pro budování vynikajících interiérů a luxus je klíčem k charakteru naší značky. Spojením těchto dvou prvků plně naplňujeme náš závazek vůči klientům: proměnit obyčejné v něco velkolepého.

 

Naší hnací silou je zachytit pozoruhodné pro naše vážené klienty, ať už prostřednictvím bezchybných povrchových úprav a použití nádherných exotických materiálů, nebo minimalistického přístupu, který klade důraz na dokonalé řemeslné zpracování.

Screenshot 2023-05-07 at 16.43.25.png

Nejskvělejší designéři jsou podle našeho názoru ti, kteří do svého přístupu k designu zahrnují empatii. Jsou to lidé, kteří vynakládají úsilí na to, aby skutečně porozuměli svým klientům a jedinečnému charakteru každého projektu. Navrhování s empatií vyžaduje důkladné pochopení osobnosti klientů, stejně jako jejich specifických potřeb a aspirací na jejich projekt.

ONLINE BUTIK PRO LUXUSNÍ INTERIÉRY
TK-35_0254_1__2.jpeg
chateaulogo.png

Objevte naši nabídku luxusního nábytku, osvětlení, bytových doplňků, textilií jiných produktů od předních světových značek a výrobců.

SPOJTE SE S NÁMI

Obraťte se na nás s dotazem ohledně vašeho nadcházejícího projektu, domluvte schůzku a proberte s námi vaše představy a potřeby.

studio@chateauhome.cz
+420 773 015 151
  • Instagram
©2023 CHATEAU Home Studio. Všechna práva vyhrazena.
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
bottom of page